پرفروش ترین ها
2 IN 1 FOUNDATION+CONCEALER
110,000 تومان
COLOR STATEMENT LIPSTICK
57,000 تومان
رژلب مایع مات
78,000 تومان
Milani Nail Lacquer
16,000 تومان
مداد لب
34,000 تومان
ویژه ها

سؤالات متداول


* چرا روژلب های بادوام (24 ساعته) روی پوست که میمانند خشک شده یا موجب پوسته شدن لب میگردند و حالت چسبندگی یا کشیدگی برای لب ها ایجاد میکنند؟
پاسخ ما: در ابتدا مهم ترین نکته خرید محصول با کیفیت است. برای روژلب های بادوام میلانی بهترین شیوه استفاده به این شرح است:
1. ابتدا از قسمت رنگی روژلب بر روی لب خود بمالید و خواهشمند است از خیس کردن لب ها، برهم گزاشتن لب ها و یا هر راهکار دیگری خودداری فرمایید.
2. سپس پس از چند ثانیه اپلیکاتور قسمت بی رنگ یا همان فیکساتور روژلب را برداشته و به صورت نقطه های نزدیک به هم و پیوسته بر روی لب ها بزنید.
3. نکته مهم: لطفاً اپلیکاتور/برس روژ لب را بر رو ی لب ها نکشید چون هم از لایه زیرین روژلب برداشته و لبتان را خشک میکنید هم اپلیکاتور و فیکساتور شما به مرور رنگی خواهند شد.
به شما اطمینان میدهیم با این نحوه استفاده لب هایی درخشان، بدون خشکی و با رنگی با دوام خواهید داشت.

*تفاوت رژلب های مایع مات و متالیک در چیست؟

این دو محصول از نظر بافت و کیفیت کاملا متفاوت هستند. سری امور مات رژلب بادوام مات است و سری متالیک اما بافتی کاملا متالیک دارد و همانطور متالیک مات و فیکس می شود. و البته دوام سری متالیک با توجه به فرمولاسیون متفاوت بسیار بیشتر از سری مات است.این رژلبها همانند دیگر محصولات میلانی سرب و پارابن ندارند.


*مژه های من بسیار کوتاه است کدام ریمل برایم مناسب است؟
پاسخ ما:
توضیح و دسته بندی ریمل های میلانی:
ریمل 3ZONE یا ریمل TOTAL میلانی با محلول قوی تر و غلیظ تر و با برسی با طراحی خاص به نحوی تنظیم شده که برای مژه های کوتاه و کم بسیار مناسب است و مژه ها را پرپشت و بلند کرده و با توجه به برس سه منطقه ای دیگر نیازی به استفاده از فرمژه هم نخواهید داشت بدون ریزش یا ایجاد سیاهی دور چشم. مایع این ریمل بسیار سبک است. نکته شایان توجه قسمت مخصوص جدا کردن مژه در برس ریمل است که به راحتی مژه ها را تک تک میکند.


ریمل GRANDISSIMOمیلانی ریملیست با اپلیکاتور بسیار بزرگ و پرپشت برای ضخیم کردن مژه ها حتی کوچکترین آنها، بادوام، ضد ریزش و بدون ایجاد سیاهی دور چشم .از نظر کیفیت با ریمل TOTAL میلانی برابری کرده و تنها تفاوت در محلول ملایم تر این ریمل نسبت به توتال و نامرتب بودن فرم مژه هاست چون ریمل توتال دارای برس جدا کننده است.


ریمل VOLUME یا بلند کننده میلانی برای تک تک و بلند کردن مژه ها استفاده میشود. و مایع خیس تری از دو ریمل دیگر دارد.

ریمل لَش ترفیکتای میلانی بسیار مناسب مژه ها یبدون حالت و صاف است. این ریمل بلندکنندگی و فرکنندگی چشمگیری دارد.

ریمل بیگ اند بیگر جدیدترین نسل از ریمل های میلانی است که مژه ها را بسیار حجیم ،پر و بلند می کند و اثری مانند مژه مصنوعی دارد.
تمامی ریمل های میلانی به راحتی و بدون ریزش دور چشم با آب و شوینده چشم یا محلول پاک کننده آرایش پاک میشوند.

*پوست من در جاهایی از صورتم خشک است و در جاهایی دیگر چرب، چه پنکیکی مناسب من است؟
پاسخ ما:
اصولا در دسته بندی های پوستی صورت ما سه نوع پوست داریم: پوست خشک و حساس، پوست چرب ، و پوست مختلط.
برای پوست های خشک معمولاً به دلیل پوسته پوسته شدن پنکیک توصیه نمی شود و استفاده از کرم پودرهای OIL FREE توصیه میگردد.
بهترین پنکیک های مناسب این نوع پوست معمولاً پنکیک های چرب (SMOOTH FINISH/CREAM TO POWDER) هستند که با توجه به ترجیح عدم استفاده در تابستان یا فصل گرم بهتر است ابتدا صورت را با مرطوب کننده ملایم یا ضدآفتاب پوشانده و سپس از پنکیک MULTITASKER میلانی استفاده کنید.
برای پوست های چرب هم استفاده از پنکیک های چرب معمولاً توصیه نمیشود اما این دسته میتوانند از کلیه پنکیک های دیگر و کرم پودرهای میلانی استفاده کنند.
و اما برای پوست های مختلط استفاده محدود نیست و میتوانید بسته به دلخواهتان از هر گونه پنکیک های میلانی به دلیل بافت نرم و خاصیت بدون پارابن ، عدم استفاده از پودر تالک در محصولات و همچنین OIL FREE بودن محصولات به راحتی انتخاب کنید. برای پنکیک خشک MULTITASKER انعطاف بیشتری از PRESSED POWDER دارند.

*پودر فیکس- (prep+set+go) یا پنکیک پودری چیست و کجا کاربرد دارد؟
پاسخ ما:
این دسته از محصولات میلانی برای کسانی طراحی شده که پوستی بدون مشکل یا جای اسکار و زخم یا جوش عمده دارند.کسانی که تمایل به آرایش سبک در محیط های معمولی دارند میتوانند از این محصول بر روی ضدآفتاب یا مرطوب کننده خود استفاده کنند. جلوه مخملی که این محصول به پوست میدهد بسیار لذت بخش خواهد بود.
استفاده دوم: چنانچه میخواهید آرایش غلیظ داشته باشید میتوانید از این محصول برای زیرسازی پوست استفاده کنید.
استفاده سوم: چنانچه میخواهید آرایش خود را ثابت کنید پس از اتمام آن پَد آرایشی را به پودر آغشته ساخته و با پد به آرامی روی تمام صورت ضربه بزنید.

. استفاده اصلی: پودر فیکس یا پودرهای بیکد برای حفظ کاربرد کانسیلرها کاربرد دارند. استفاده از این پودر در زیرسازی میکاپ های حرفه ای سبب می شود کانسیلر خط نندازد.
*تفاوت لاک های FAST DRY با لاک های معمولی میلانی در چیست؟
پاسخ ما:
عجله دارید؟ لاکی با پوشش بالا میخواهید؟ سری FAST DRY را امتحان کنید. لاک های FAST DRY در 60 ثانیه خشک میشود و با توجه به برس ویژه این محصول با یکبار تمامی ناخن کاور میشود و رنگ براق و شیک آن بعد از خشک شدن مات و بیرنگ نمیگردد.
لاک های معمولی میلانی کاور بالایی دارند اما تمامی لاک ها به دلیل داشتن فرچه لاک معمولی بهتر است دو بار بر روی ناخن ها زده شوند تا رنگ بهتر و پوشش فوق العاده تری داشته باشند.
کلیه لاک های میلانی DBP, Toluene & Formaldehyde Free هستند.

*تفاوت QUICK SHINE و QUICK DRY در چیست؟
پاسخ ما:
هر دوی این محصول در دسته "خشک کن" های لاک قرار میگیرند. تفاوت در این است که QUICK DRY خشک کن سریع است که بیشتر در مراحل کاشت ناخن و یا برای موارد اضطراری استفاده میشود که میخواهید لاک سریعاً خشک شود.
QUICK SHINE لاک را زودتر خشک میکند و جلوه ای مانند براق کننده ناخن هم به آن میدهد.
پس اگر میخواهید یک خشک کن سریع داشته باشید QUICK DRY را تهیه فرمایید.

*نوک خط چشمم خشک شده است.
پاسخ ما:
این یک اشتباه در نحوه استفاده از خط چشم است که بهتر است خانمها بدانند. خط چشم هایی که نوک اپلیکاتور آنها ظریف و باریک است برای جاهایی است که میخواهید خط باریک تری بکشید و نباید به صورت عمودی روی پلک کشیده شوند چون به مرور دچار شکستگی شده و ناچاراً نوک خط چشم ماژیکی خشک میشود. بهترین شیوه استفاده گرفتن خط چشم در دست به نحوی است که به موازات چشم باشد. یعنی خط چشم به صورت اریب بر روی پلک قرار گیرد. برای خط نازک فشار کمتر و برای کشیدن خط چشم پهن بهتر است فشار را بیشتر کرده تا خط چشم پهن تری داشته باشید.

*سایه ابروی مناسب من کدام است؟
در ایران سه رنگ پوست داریم: روشن، گندمی، سبزه/تیره
رنگ پوست های روشن معمولاً دارای ابروهایی روشن هستند و گزینه مناسب برای سایه ابرو شماره 1 است. اما چنانچه پوست شما روشن اما موهای ابرو و یا مژه شما قهوه ای تیره است کیت شماره 2 مناسب است.
رنگ پوست متوسط/ گندمی: چنانچه موهای ابروی شما رنگ قهوه ای معمولی دارد و مشکی نیست کیت سایه شماره 2 توصیه میشود.
اما برای رنگ پوست های تیره و یا سبزه کیت سای شماره 3 توصیه میشود.
نکته: دقت کنید که رنگ پودر روشن مخصوص استفاده برای زیر ابروهاست و کیت سایه ای که انتخاب میکنید بهتر است با رنگ پوست شما متناسب باشد.

*پوست لب من خشک و پوسته پوسته شده است.
پاسخ: بهترین توصیه استفاده از ست اسکراب تخصصی لب و الکسیر لب میلانی است. این دو محصول با دارا بودن شش روغن حیاتی برای پوست میتوانند طی یک هفته تاثیر خود را نشان دهند. توصیه می شود برای آرایش از رژلبهای سری colorstatement استفاده بفرمایید که دارای ویتامین A،C و E بوده و با مواد معدنی غنی شده اند.

*کرم پودرهای میلانی برای پوست چرب مناسب است؟

کلیه کرم پودرهای میلانی قابل استفاده برای انواع پوست هستند زیرا oil free هستند. سه دسته کرم پودر کارایی متفاوتی دارند و میتوانید اطلاعات بیشتر را در بخش صورت ملاحظه کنید.
 

© Copyright 2015 MILANI. All Rights Reserved
Powered by: IT KEY