درباره ما
داستان برند میلانی:
کمپانی آرایشی میلانی از سال 2002 توسط یک خانواده تاسیس گردید و به یکی از برندهای پیشرو در زمینه لوازم آرایشی در بازار انبوه تبدیل شده است. میلانی آینه ای است از تنوع رشد ملل مختلف و جذابیتی خالص برای جمعیتی بیشمار.
امروزه، زنان از هر نژادی، در هر سنی و با هر درآمدی در سرتاسر دنیا از لوکس بودن قابل دستیابی میلانی لذت میبرند.
 
فلسفه میلانی:
شرکت میلانی دنیایی از رنگ ارائه میدهد که باعث میشود زنان حس زیبایی بیشتری داشته و زیباتر دیده شوند. با اشتیاق ما برای تنوع و شناخت نیازهای طیفی گسترده ، زنان هر رنگ پوستی که داشته باشند انتخابهایی دارند که قبلاً نمیتوانستند داشته باشند. میلانی با توجه به خواسته های زنان خصوصاً آنهایی که علاقه مند به استفاده از رنگها هستند طراحی شده است.
ما به محصولاتمان افتخار میکنیم زیرا ما به آنها و به آنچه هستند اعتقاد داریم.
ما میخواهیم مشتریان همیشه راضی بوده  و با ما پیوندی عاطفی داشته باشند.
این محصولات بر روی حیوانات تست نمی شوند.
 
محصولات:
لب ها، چشم ها، صورت و ناخن ها.......رنگ و رنگ و رنگ و بازهم رنگ! رنگ تاثیرگذار!
ما گرایش های رنگی مختلف را بدون حد و مرزی ایجاد میکنیم. تمامی محصولات لوازم آرایشی میلانی ترکیبی است از فرمولاسیون با کیفیت و بسته بندی مجلل برای استفاده آسان و راحت.
میلانی همچنان به توسعه محصولاتی با کیفیت بالا که به طرز شگفت انگیزی مقرون به صرفه هستند ادامه میدهد.....
 
مشتریان ما:
لوازم آرایشی میلانی با نگه داشتن تنوع توانسته از فروشگاه های کوچک تا بزرگ وفاداری مشتریان را در سرتاسر دنیا به خود جلب کند. 
محصولات میلانی پر است از رنگ و زندگی....رنگ های تاثیرگذار.....که خانمها را در هر سنی، با هر درآمدی و از هر نژادی جذب میکند.....
راحتی استفاده ، قیمت مقرون به صرفه در کنار کیفیت بالا، تنظیم تنوع و نوآوری و رنگ های بدون انقضا در محصولات میلانی برای شما طراحی شده اند، شما که با زیبایی منحصر به فرد همیشه در حال به روز شدن و تکامل هستید. میلانی به این مسائل توجه میکند و همه چیز به خاطر شماست.....مشتریان خوب میلانی!
 
و داستان ما:
مجموعه mymilani معتقد است بانوان ایران زمین شایسته بهترین ها هستند و در این راستا ما می کوشیم تا با گردآوری بهترین و خوشنام ترین برندها در هر زمینه و ارائه خدمات متفاوت لذت خرید و دریافت پشتیبانی حقیقی را در ایران تجربه کنید.
هر جای ایران که هستید میتوانید با عضویت و خرید از وبسایت به مجموعه ما پیوسته و از خدمات ما بهره مند شوید. همکاران ما همواره در تلاشند تا ارزش والای شما را یادآوری کرده و در قدردانی از این مهم کوشا باشند.