محصولات ابرو

محصولات ابرو

Eyebrow Automatic Pencil
نمایش سریع
سفارش (15)

Eyebrow Automatic Pencil

70,000تومان

مداد ابروی اتوماتیک میلانی، دارای برس مخصوص آرایش ابرو .با کیفیتی نرم و روان که به راحتی بر روی پوست حرکت میکند. بدون پخش شدن پس از گذشت زمان.با توجه به اتوماتیک بودن مداد نیازی به تراشیدن نمی باشد...

خط ماژیکی ابرو
نمایش سریع
سفارش (38)

خط ماژیکی ابرو

75,000تومان

با توجه به ضرری که مداد برای پوست ابرو و موهای آن دارد و خطراتی نظیر اگزماها و مشکلات پوستی و ریزش موهای ابرو بهتر است از پودر و ماژیک هایی استفاده گردد که مانند مداد درون پوست نفوذ نمیکنند.خط ماژیکی مخصوص ابروی میلانی ، با دوام طولانی و خشک شدن سریع به شما کمک میکند به راحتی ابروهای خود را پرپشت تر کرده و با نمایی کاملاً طبیعی ابروهایی زیبا داشته ..

ژل - کرم هاشور ابرو
نمایش سریع
سفارش (73)

ژل - کرم هاشور ابرو

180,000تومان

این محصول خارق العاده نوآوری جدیدی است از کمپانی Milani  ، دارای براش حرفه ای به عنوان هدیه در بسته بندی بسیار زیبا و کارتی.ژل - کرم هاشور ابرو محصولی متفاوت و حرفه ای است برای طراحی ابروها، دارای یک براش دوطرفه که با ظرافت و کیفیتی کاملاً متفاوت در بسته بندی محصول به عنوان هدیه و کاملاًرایگان عرضه میگردد.بافت و رنگ ها بسیار طبیعی بوده و میتوا..

ژل ابروی رنگی میلانی
نمایش سریع
سفارش (24)

ژل ابروی رنگی میلانی

140,000تومان

ژل-ریمل ابروی رنگیاین محصول مانند تمامی محصولات ابروی میلانی خاص و متفاوت است.ژل رنگی واترپروف ابروی میلانی دوامی به مدت یک روز دارد بدون اینکه روی پوست حالت خشکی ویا چسبندگی ایجاد کند و موها را در طبیعی ترین حالت ممکن فیکس کرده و ابروها را پرتر نشان می دهد.وگان وحامی حیوانات..

کیت سایه ابرو
نمایش سریع
سفارش (54)

کیت سایه ابرو

134,000تومان

کیت سایه ابروی میلانی دارای دو رنگ سایه برای هاشور زدن ابرو و یک عدد سایه روشن برای هایلایت زیر ابرو و یا پوشاندن موهای ظریف زیر ابرو است. دارای یک آینه با بزرگنمایی سه برابر، یک عدد موچین کوچک، یک عدد برس سر کج، یک عدد برس پد دار مخصوص سایه زدن. نکات مهم: * موها را در جهت رویش مو بردارید تا آسیبی نبینند. * برای برداشتن موهای ابرو بهترین زمان پس از..

نمایش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)