لاک ناخن

لاک ناخن

Gold Label
نمایش سریع
سفارش (7)

Gold Label

20,000تومان

سری جدید لاکهای میلانی با نام Gold Label با درخششی همچون طلا بر روی ناخن هایتان.فرمولاسین خاص و منحصر به فرد میلانی در رنگ های شیک، بی همتا و خاص.برای طراحی ناخن هایتان به دنبال لاک های خاص میگردید؟؟ اکلیل های درشت؟اکلیل های ریز؟ اکلیل های ریز و درشت؟ اکلیل های میکرو ؟همه آنچه که میخواهید را در سری جدید لاک های خاص میتوانید ببینید. با حذف سه ع..

MILANI FIERCE FOIL NAIL LACQUER
نمایش سریع
سفارش (29)

MILANI FIERCE FOIL NAIL LACQUER

20,000تومان

در حال بارگذاری اطلاعات محصول هستیم.از شکیبایی شما ممنونیم...

Milani Nail Lacquer
نمایش سریع
سفارش (173)

Milani Nail Lacquer

20,000تومان

 فرمولاسیون حرفه ای، با ماندگاری طولانی و بدون لب پر شدگی ناخن ها.بدون تغییر کیفیت پس از خشک شدن کامل لاک. کیفیت بی نظیر و تنوعی بی رقیب در کنار رنگ بندی جذاب و نو آوری های هر روزه لاک های میلانی را در تمام دنیا به محصولی منحصر به فرد تبدیل کرده است.کیفیت محصولات آرایشی میلانی دارای درجه کیفی A به دلیل استفاده از بهترین ترکیبات ضد حساسیت است. ..

NAIL LACQUER color statement
نمایش سریع
سفارش (373)

NAIL LACQUER color statement

20,000تومان

نوبت شماست که با ناخن هایتان بدرخشید و عاشق لاکتان شوید....لاک ناخن سری جدید میلانی...با یک بار ناخن ها را کاور میکند و با رنگ هایی خاص و فرمولاسیونی منحصر به فرد تشکیل شده از قوی ترین رنگ ها و ترکیبات با فرمولاسیون ضد مواد شوینده و ضد لب پرشدگی دوامی بینظیر و کاور یک باره و  درخششی خاص را برایتان به ارمغان می آورد.با دوام حداقل یک هفته بدون ل..

Orly Breathable
نمایش سریع
سفارش (144)

Orly Breathable

75,000تومان

لاک  Orly Breathable +Treatmentفرمولاسیون جدید و متفاوت این لاک همانند لنزهای طبی است و مانع عبور اکسیژن و آب از ناخنها نمی شود.این محصول با ویتامین C,  PRO VITAMIN 5, ARGAN OIL غنی شده است تا بتواند محافظت بیشتری از ناخنها داشته باشد.اگر ناخنهای شما خشک و شکننده شده است این محصول مناسب شماست.اگر برای تنفس از ژلیش ناخن هایت..

Top Coat
نمایش سریع
سفارش (43)

Top Coat

20,000تومان

Ouick shine یک لایه جذاب، مقاوم و براق روی ناخن شما ایجاد کرده و سبب میشود ناخن شما از لب پر شدن حفظ شود Quick dry کمک میکند لاک در کمترین زمان لازم خشک شود. این محصول کمک میکند هر لاک ناخنی در 60 ثانیه خشک شود.هردوی این محصولات به عنوان یک لایه محافظت کننده لاک/فرنچ/طراحی شما را برای مدت طولانی تری حفظ میکنند.این محصولات با داشتن کلسیم محکم ت..

لاک TEXTURE
نمایش سریع
سفارش (25)

لاک TEXTURE

20,000تومان

لاک بافت دار میلانی، بافت منحصر به فرد، پوشش فوق العاده و نمایی مات به همراه برجستگی های بسیار زیبا محصولی خاص را به ارمغان آورده است که میتوان از آن برای پوشش کل ناخن و یا برای طراحی های زیبا به کاربرد. این محصول هم همانند دیگر لاک های میلانی حاوی مواد سرطانزا و خطرناکی چون DBP, Toluene & Formaldehyde Free نمی باشد. ضرورتی برای استفاده از TOP ..

لاک اکلیلی
نمایش سریع
سفارش (20)

لاک اکلیلی

20,000تومان

برای طراحی ناخن هایتان به دنبال لاک های خاص میگردید؟؟اکلیل های درشت؟اکلیل های ریز؟ اکلیل های ریز و درشت؟ اکلیل های میکرو ؟ اکلیل هایی که ثابت بمانند و مدام از روی ناخن کنده نشوند؟؟همه آنچه که میخواهید همین جاست.DBP, Toluene & Formaldehyde Freeبرای اتمام کار میتوانید از خشک کن و یا TOP COAT میلانی استفاده کنید.جهت پاک کردن محصول از روی ناخن میتو..

لاک فرنچ مانیکور
نمایش سریع
سفارش (36)

لاک فرنچ مانیکور

20,000تومان

لاک های مخصوص فرنچ کردن ناخن، متنوع، زیبا و با کیفیتی فوق العاده.DBP, Toluence, Formaldehyde freeMade in USA..

نمایش 1 تا 9 از 9 (1 صفحه)