Brushes

Brushes

ALL OVER SHADOW BRUSH
نمایش سریع
سفارش (14)

ALL OVER SHADOW BRUSH

338,000تومان

این براش جهت ایجاد بستر مناسب سایه زدن(زدن سایه بیس) یا پرایمر با تراکم ایده آل و قابلیت شستشوی مداوم.و یا هایلایت نهایی سایه استفاده میشود. (جهت حصول بهترین نتیجه به صورت دَورانی استفاده گردد)جهت شستشو و ضدعفونی براش ها میتوانید از مگنت کلینزر برند Glov که در وبسایت نیز موجود است استفاده فرمایید...

BLENDING BRUSH
نمایش سریع
سفارش (4)

BLENDING BRUSH

350,000تومان

براش تخصصی کانتورینگ و یا لایت تر کردن میکاپ چشم و برداشتن پودرهای اضافی در قسمت های مورد نظر در میکاپ.سر مخصوص و گرد این براش به راحتی خطوط کانتورینگ را سایه سازی کرده و لبه های ایجاد شده را محو میکند و یا میکاپ و سایه چشم را متعادل خواهد کردجهت شستشو و ضدعفونی براش ها میتوانید از مگنت کلینزر برند Glov که در وبسایت نیز موجود است استفاده ..

BLUSH BRUSH
نمایش سریع
سفارش (4)

BLUSH BRUSH

430,000تومان

برس مخصوص رژگونه و میکاپ گونه هااین براش ها از نوع سینتتیک بوده و تراکم بسیار مناسب و قابلیت شستشوی مداوم بدون ریزش موهای براش از مهمترین موارد قابل ذکر است.سایز مناسب جهت ایجاد گونه و یا استفاده از انواع هایلایتر و شاین در قسمت بالای گونه.جهت حمایت از حیوانات محصولات میلانی Cruelty Free و وگان هستند.جهت شستشو و ضدعفونی براش ها میتوانید از مگنت کلی..

Concealer + Blending Brush
نمایش سریع
سفارش (13)

Concealer + Blending Brush

390,000تومان

براش زیبا و جذاب کانسیلر بلندینگ میلانی یک براش حرفه ای جدید است که آمده است تا مانند یک ابزار همه کاره کنار دستتان باشد.طراحی ماهرانه و ظریف براش در کنار موی ضد حساسیت و سینتتیک میلانی جزو ویژگی های منحصر به فرد میلانی است که حتی طی سالها استفاده و شستشوی مداوم محال است حتییک تار مو از براشتان بریزد.نوک این براش گرد است."لطفا پس از هربار مصرف براش..

CREASE BRUSH
نمایش سریع
سفارش (11)

CREASE BRUSH

420,000تومان

براش تخصصی خط چشم و آرایش چشم با تراکم مناسب و قابلیت شستشوی مداوم بدون ریزش موی براش،این براش ظریف و جذاب به راحتی میتواند برای سایه زدن و ایجاد بعد مناسب به شما کمک کند.برای میکاپ های تیره و یا آرایش اسموکی میتوانید مدادکژال، سایه مشکی، مداد لیکویید وخط چشم های ژلیرا کشیده و با این براش محو کرده یا زاویه مناسب را ایجاد کنید.جهت شستشو و ضدعفونی بر..

FOUNDATION BRUSH
نمایش سریع
سفارش (8)

FOUNDATION BRUSH

510,000تومان

این براش تخصصی پرایمر های مایع، کرم پودر، کرم یا استفاده از کرم پودر های مایع است.به اندازه مناسب میزان کافی از محصول را بر روی براش گذاشته و بهه صورت دورانی در محل مد نظر پخش کرده و به طور طبیعی یکدست میسازد.برای حصول بهترین نتیجه به صورت دَورانی استفاده شود. با استفاده از براش میکاپ بهتر و راحت تر بر روی پوست قرار می گیرد...

Highlighter Blending Brush
نمایش سریع
سفارش (25)

Highlighter Blending Brush

300,000تومان

به زیبایی می توانید گونه هایتان را با این براش ظریف که هنرمندانه و خاص طراحی شده است بیارایید.تراکم بافت براش به خوبی دست شما را برای انواع استفاده باز گذاشته است.این براش می تواند برای بِلنِد کردن هایلایتر و پودرهای صورت و یا سایه چشم کمک کند."لطفا پس از هربار مصرف براش ها را با آب و شوینده ای ملایم(مگنت کلینزر گلاو و یا شوینده مخصوص براش) تمیز فر..

Jetset Eye Brush Kit
نمایش سریع
سفارش (33)

Jetset Eye Brush Kit

420,000تومان

ترکیب سه براش پرکاربرد میکاپ چشم در یک پک زیبا و جذاب بدون ریزش حتی یک تار مو از براش!CREASE BRUSH - براش تخصصی خط چشم و آرایش چشم، این براش ظریف و جذاب به راحتی میتواند برای سایه زدن و ایجاد بعد مناسب به شما کمک کند. برای میکاپ های تیره و یا آرایش اسموکی میتوانید مدادکژال، سایه مشکی، مداد لیکویید وخط چشم های ژلی را با این براش استفاده کنید. د..

KABUKI BRUSH
نمایش سریع
سفارش (5)

KABUKI BRUSH

350,000تومان

براشی با قابلیت های متفاوت در میکاپ، با تراکم بالا، تهیه شده از جدیدترین فن آوری روز دنیا از موی Synthetic.تراکم موی متناسب برای استفاده از پودرهای سبک، پنکیک و هایلایتر و یا فید و بِلند کردن کردن میکاپ و کانتورینگ!جهت شستشو و ضدعفونی براش ها میتوانید از مگنت کلینزر برند Glov که در وبسایت نیز موجود است استفاده فرمایید.جهت حمایت از حیوانات محصولات م..

POWDER/BRONZER BRUSH
نمایش سریع
سفارش (15)

POWDER/BRONZER BRUSH

350,000تومان

این براش میلانی مخصوص پودر، پنکیک پودری، فیکساتور و برنزر است با قابلیت شستشوی مداوم بدون ریزش حتی یک عدد از موی براش.سر گرد مخصوص این براش با تراکم مناسب به راحتی میزان مناسب پودر را بر روی صورت قرار میدهدو با برداشتن پودرهای اضافه میکاپ را بسیار طبیعی تر نشان می دهد."لطفا پس از هربار مصرف براش ها را با آب و شوینده ای ملایم(مگنت کلینزر گلاو و یا ش..

ست كامل براش
ندارد
نمایش سریع
سفارش (0)

ست كامل براش

0تومان

ست براش های میلانی، مجموعه 7  براش حرفه ای جهت میکاپ، کانتورینگ، سایه زدن، رژگونه و هایلایتر...با توضیحات:CREASE BRUSH - براش تخصصی خط چشم و آرایش چشم، این براش ظریف و جذاب به راحتی میتواند برای سایه زدن و ایجاد بعد مناسب به شما کمک کند. برای میکاپ های تیره و یا آرایش اسموکی میتوانید مدادکژال، سایه مشکی، مداد لیکویید وخط چشم های ژلی را با..

نمایش 1 تا 11 از 11 (1 صفحه)