برنزر،هایلایترپودری و کرمی

برنزر،هایلایترپودری و کرمی

BAKED BRONZER
نمایش سریع
سفارش (24)

BAKED BRONZER

175,000تومان

برنزه کننده چشم، صورت و بدن - گونه ساز حرفه ایبرنزه کننده و روژگونه مخصوص بر پايه تراکوتاي ايتاليايی محصولی خاص و قابل استفاده براي صورت، چشم و بدن را به شما معرفی ميکند.بافت حساس و درخشان در کنار برس منحصر به فرد قابليت درخشان کردن گونه و صورت و يا سايه شما را به خوبی نمايان ميکند.این محصول برای ایجاد گونه بسیار مناسب بوده و بر روی پوست بسیار جذاب..

Bronzer XL
ندارد
نمایش سریع
سفارش (25)

Bronzer XL

110,000تومان

Bronzer XL..

ILLUMINATING FACE
نمایش سریع
سفارش (30)

ILLUMINATING FACE

137,000تومان

هایلایتر، روژگونه و برنزر ملایمبا ترکیب چند رنگ و بافتی بسیار نرم و براق.برای شفاف سازی یا براق کردن و یا سایه زدن قسمت هایی از صورت برای رفع ایرادهای آرایشی و قرینه سازی.مناسب برای تمام رنگ های پوست. برای استفاده بهتر به عکس دارای توضیحات روی تصویر صورت مراجعه فرمایید.این محصول هایلایتر است و طیف رنگی بسیار ملایم و شیکی دارد لذا اگر میخواهید به عن..

Stellar Lights Highlighter Palette
نمایش سریع
سفارش (8)

Stellar Lights Highlighter Palette

207,000تومان

پالت هایلایتر هولوگرافیک و چند بعدی میلانیمشخصه این پالت جذاب و زیبا داشتن رنگهای چند بعدی و هولوگرافیک است، رنگهایی خاص  با دانه های پودریِ در ابعاد میکرو! که در انتهای این متن توضیحات کاملی برای هر طیف رنگ آمده است.هر کدام از رنگهای این هایلایتر دارای پیگمنت بسیار قوی و خاص هستند که روی صورت به صورت چند بعدی نمایش داده می شوند.هرجا که نوری ح..

Strobelight Instant Glow Powder
نمایش سریع
سفارش (9)

Strobelight Instant Glow Powder

350,000تومان

حرفه ای یا مبتدی این محصول می تواند شادابی و طراوت بیشتر پوست را برای شما فراهم کند.پیشانی،بالای خط گونه، زیر ابرو، تیغه بینی،بالای لب، کناره داخلی چشم و هر قسمتی که دوست دارید شاداب تر و درخشان تر باشد.پودر هایلایتر بسیار متفاوت و خاص بوده و با دیزاین مختص میلانی برای ایجاد حس لاکچری تر ساخته شده است.جهت استفاده از هایلایتر میتوانید از براش رژگونه..

کرم هایلایتر صدفی میلانی
ندارد
نمایش سریع
سفارش (7)

کرم هایلایتر صدفی میلانی

180,000تومان

کرم صدفی 3 در 1 میلانیاین محصول خارق العاده سه قابلیت دارد: درخشندگی صدف روی پوست، روشن کننده و رفع کننده عیوب!هیالورونیک اسید سبب رطوبت رسانی و هیدراسیون مداوم پوست می شود، رز واتر به روشن تر شدن و بهبود پوست کمک می کند و شاین و میکرو ذرات صدفی سبب کمتر شدن خطوط صورت می شوند.این محصول را میتوانید با کرم پودر ترکیب کنید و یا به تنهای..

نمایش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)