کانسیلر، کانتور،هایلایترمایع

2IN 1 FOUNDATION+CONCEALER
نمایش سریع
سفارش (83)

2IN 1 FOUNDATION+CONCEALER

190,000تومان

این کرم پودر بسیار غلیظ با کاور بالا یک مبارزه کننده قوی با کبودی دور چشم، قرمزی، لک، جوش و تمامی عیوب صورت است با یک قطره! و این یک قطره اغراق نیست لطفا از یک قطره شروع کنید! کرم پودر 2x1 میلانی ضدآب و حاوی کانسیلراست.این کرم پودر به دلیل اویل فری بودن مناسب انواع پوست است و هیچ مشکلی برای پوستهای خشک یا چرب ندارد و صرفا به دلیل داش..

Bronzer XL
نمایش سریع
سفارش (9)

Bronzer XL

110,000تومان

Bronzer XL..

Contour & Highlight Cream & Liquid Duo
نمایش سریع
سفارش (12)

Contour & Highlight Cream & Liquid Duo

150,000تومان

کانتورینگ حرفه ای و هایلایتر مایع در یک محصول!در یک طرف این محصول کرم کانتور مخصوص کانتورینگ با بافت مات و بسیار لطیف قرار دارد که به راحتی با براش بلندینگ فید و محو می گردد.در سمت دیگر هایلایتر مایع با غلظتی مناسب کانتورینگ جهت درخشان و برجسته کردن نقاط مد نظر قرار دارد.ابتدا نقاط مد نظر کانتورینگ را نقطه گذاری کنید و سپس به وسیله براش بلندینگ میل..

Lifting Concealer
نمایش سریع
سفارش (8)

Lifting Concealer

123,000تومان

کانسیلر با قابلیت لیفت موقت، این محصول یک کانسیلر مایع اما بسیار غلیظ است که میتواند برای کاور دور چشم، کاور لک،کبودی،جای جوش و عیوب صورت استفاده شود.این محصول با اتمام کاملا مات و طبیعی میتواند به صورت موقت خطوط را کاهش داده و کبودی را کاور کند، در نتیجه بهترین محصول برای دور چشم هاست.این محصول دارای اسفنج اپلیکاتور مخصوص و حرفه ای جهت پخش کردن من..

استیک فاندیشن و کانتور
نمایش سریع
سفارش (10)

استیک فاندیشن و کانتور

185,000تومان

فاندیشن+کانسیلر استیکی مات میلانیاین استیک کرم پودر کرمی ضد آب و مات، بسیار سبک اما فول کاور و حاوی کانسیلر است و دوامی برای حداقل 12 ساعت دارد.فرمولاسیون ضدآب این محصول حاوی پودر بامبوست که چربی های اضافی پوست را جذب کرده و اجازه نمی دهد پوست برق بیفتد.حاوی عصاره لیلی که سبب می شود منافذ پوست کوچکتر به نظر برسند و در عین حال که کامل..

کرم کانسیلر فول کاورمیلانی
نمایش سریع
سفارش (22)

کرم کانسیلر فول کاورمیلانی

169,000تومان

کانسیلر کرمی، فول کاور، ضدآب و بادوام میلانی جدیدترین کانسیلر میلانی است ،بادوام تضمین شده برای 12 ساعت، قابل استفاده جهت کاور کبودی دور چشم، جوش و رنگ پریدگی های پوست بدون خشک شدن و یا مشخص کردن خطوط و چروک صورت.این محصول فوق العاده دارای ویتامین E  است تا به بازسازی و احیای پوست کمک کند و تامین کننده رطوبت پوست باشد.این م..

کیت کالر کارکتور/کانسیلر میلانی
نمایش سریع
سفارش (1)

کیت کالر کارکتور/کانسیلر میلانی

243,000تومان

کیت کانسیلر و کارکتور میلانیاین محصول جهت متعادل سازی رنگ پوست، کاور ایرادات پوستی، قرمزی، کبودی یا روشن تر نشان دادن و برجسته کردن برخی نقاط هنگام زیرسازی میکاپ استفاده می شود.کانسیلر و کالر کارکتور غلیظ میلانی بافت غلیظی دارد و توصیه می شود با براش یا اسفنج مخصوص میکاپ استفاده گردد.وگان وحامی حیوانات..

نمایش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)