کرم پودر

کرم پودر

2IN 1 FOUNDATION+CONCEALER
نمایش سریع
سفارش (225)

2IN 1 FOUNDATION+CONCEALER

480,000تومان

این کرم پودر بسیار غلیظ با کاور بالا یک مبارزه کننده قوی با کبودی دور چشم، قرمزی، لک، جوش و تمامی عیوب صورت است با یک قطره! و این یک قطره اغراق نیست لطفا از یک قطره شروع کنید! کرم پودر 2x1 میلانی ضدآب و حاوی کانسیلراست.این کرم پودر به دلیل اویل فری بودن مناسب انواع پوست است و هیچ مشکلی برای پوستهای خشک یا چرب ندارد و صرفا به دلیل داش..

CREAM TO POWDER
نمایش سریع
سفارش (45)

CREAM TO POWDER

125,000تومان

پنکیک چرب میلانی با فرمولاسیون OIL FREE و کیفیتی بسیار نرم و ابریشمین همانند یک کرم، ایرادات و عیوب پوستی را پوشانده و در پایان ظاهری کاملاً مات و جذاب را برایتان به ارمغان می آورد. حاوی پد اسفنجی مخصوص و آینه. قابل استفاده به عنوان CORRECTOR برای پوشاندن کبودی دور چشم و یا لک های صورت. این محصول دارای کارت بوده مانند تصاویر، خواهشمند است از دریافت..

استیک فاندیشن و کانتور
نمایش سریع
سفارش (36)

استیک فاندیشن و کانتور

185,000تومان

فاندیشن+کانسیلر استیکی مات میلانیاین استیک کرم پودر کرمی ضد آب و مات، بسیار سبک اما فول کاور و حاوی کانسیلر است و دوامی برای حداقل 12 ساعت دارد.فرمولاسیون ضدآب این محصول حاوی پودر بامبوست که چربی های اضافی پوست را جذب کرده و اجازه نمی دهد پوست برق بیفتد.حاوی عصاره لیلی که سبب می شود منافذ پوست کوچکتر به نظر برسند و در عین حال که کامل..

کیت کالر کارکتور/کانسیلر میلانی
نمایش سریع
سفارش (3)

کیت کالر کارکتور/کانسیلر میلانی

243,000تومان

کیت کانسیلر و کارکتور میلانیاین محصول جهت متعادل سازی رنگ پوست، کاور ایرادات پوستی، قرمزی، کبودی یا روشن تر نشان دادن و برجسته کردن برخی نقاط هنگام زیرسازی میکاپ استفاده می شود.کانسیلر و کالر کارکتور غلیظ میلانی بافت غلیظی دارد و توصیه می شود با براش یا اسفنج مخصوص میکاپ استفاده گردد.وگان وحامی حیوانات..

کرم پودر اسکرین کویین میلانی
نمایش سریع
سفارش (0)

کرم پودر اسکرین کویین میلانی

200,000تومان

کرم پودر اسکرین کویین میلانی آمده است تا چهره ای شاداب از شما به نمایش بگذارد ، کرم پودری با بافتی خشک تر نسبت به کرم پودر مشهور دو در یک و سبک ، کاوری لایت تا مدیوم دارد و حاوی فیلتر بلولایت برای محافظت از پوست در برابر اسکرین های موبایل/ تبلت و تلویزیون است.* %100 طبیعی و نچرال روی پوست می نشیند* کاور کننده لایت ایرادات پوست* به دلیل بافت خش..

نمایش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)