کرم پودر

کرم پودر

2IN 1 FOUNDATION+CONCEALER
نمایش سریع
سفارش (202)

2IN 1 FOUNDATION+CONCEALER

190,000تومان

این کرم پودر بسیار غلیظ با کاور بالا یک مبارزه کننده قوی با کبودی دور چشم، قرمزی، لک، جوش و تمامی عیوب صورت است با یک قطره! و این یک قطره اغراق نیست لطفا از یک قطره شروع کنید! کرم پودر 2x1 میلانی ضدآب و حاوی کانسیلراست.این کرم پودر به دلیل اویل فری بودن مناسب انواع پوست است و هیچ مشکلی برای پوستهای خشک یا چرب ندارد و صرفا به دلیل داش..

CREAM TO POWDER
نمایش سریع
سفارش (27)

CREAM TO POWDER

105,000تومان

پنکیک چرب میلانی با فرمولاسیون OIL FREE و کیفیتی بسیار نرم و ابریشمین همانند یک کرم، ایرادات و عیوب پوستی را پوشانده و در پایان ظاهری کاملاً مات و جذاب را برایتان به ارمغان می آورد. حاوی پد اسفنجی مخصوص و آینه. قابل استفاده به عنوان CORRECTOR برای پوشاندن کبودی دور چشم و یا لک های صورت. این محصول دارای کارت بوده مانند تصاویر، خواهشمند است از دریافت..

استیک فاندیشن و کانتور
نمایش سریع
سفارش (25)

استیک فاندیشن و کانتور

185,000تومان

فاندیشن+کانسیلر استیکی مات میلانیاین استیک کرم پودر کرمی ضد آب و مات، بسیار سبک اما فول کاور و حاوی کانسیلر است و دوامی برای حداقل 12 ساعت دارد.فرمولاسیون ضدآب این محصول حاوی پودر بامبوست که چربی های اضافی پوست را جذب کرده و اجازه نمی دهد پوست برق بیفتد.حاوی عصاره لیلی که سبب می شود منافذ پوست کوچکتر به نظر برسند و در عین حال که کامل..

کیت کالر کارکتور/کانسیلر میلانی
نمایش سریع
سفارش (4)

کیت کالر کارکتور/کانسیلر میلانی

243,000تومان

کیت کانسیلر و کارکتور میلانیاین محصول جهت متعادل سازی رنگ پوست، کاور ایرادات پوستی، قرمزی، کبودی یا روشن تر نشان دادن و برجسته کردن برخی نقاط هنگام زیرسازی میکاپ استفاده می شود.کانسیلر و کالر کارکتور غلیظ میلانی بافت غلیظی دارد و توصیه می شود با براش یا اسفنج مخصوص میکاپ استفاده گردد.وگان وحامی حیوانات..

نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)