خط چشم

خط چشم

Stay Put Matte 17HR Wear Liquid Eyeliner
نمایش سریع
سفارش (35)

Stay Put Matte 17HR Wear Liquid Eyeliner

380,000تومان

خط چشم مات میلانی ، بادوام حداقل 17 ساعتاین محصول بسیار غلیظ است و خط کشیده شده بلافاصله پس از استفاده خشک و ثابت میشودضد تعرق و رطوبت است.اپلیکاتور این محصول با نوکی بسیار قوی و ایده آل جهت کشیدن خطوط باریک یا پهن طراحی شده است.در دو رنگ مشکی و قهوه ای"قبل از مصرف خوب تکان داده شود"(به صورت پک با کارت ارائه میگردد)..

Supreme KOHL Kajal Eyeliner
نمایش سریع
سفارش (89)

Supreme KOHL Kajal Eyeliner

90,000تومان

مشکی ترين مداد اتوماتيک، بادوام و مناسب جهت استفاده درون پلک و مخصوص آرايش اسموکی(دودي).ضد آب و بدون ریزش و پخش شدن درون چشم...با قابلیت کشیدن خط باریک و پهن....اتوماتیک و بدون نیاز به تراشیدن.این محصول به صورت کارتی ارائه میشود. از پذیرفتن محصول بدون کارت خودداری فرمایید...

خط چشم ماژیکی
نمایش سریع
سفارش (32)

خط چشم ماژیکی

390,000تومان

خط چشم ماژیکی میلانی با فناوری جدید به نحوی طراحی شده که در دست گرفتن خط چشم را آسان کرده و به راحت کشیدن خط کمک میکند. باریک ترین "نوک" در خط چشم های ماژیکی به نحوی که میتوانید باریک ترین خط را در عین داشتن پهن ترین خط داشته باشید. فرمولاسیون مخصوص و ضد ریزش و ضد آب در این خط چشم به خوبی در تمام روز باقی میماند و پوسته پوسته نشده و نمیریزد . بدون ..

خط چشم ماژیکی Perfection
نمایش سریع
سفارش (33)

خط چشم ماژیکی Perfection

250,000تومان

عبارت مناسب برای توصیف فرم غیر معمول این خط چشم "ارگونومی" است، اما ما تعبیربهتری برای آن داریم..احساسی فوق العاده....چنانچه تجربه ناموفقی از سر و کله زدن با خط چشم های ماژیکی و یا مویی داشته اید.....آنها را به سمتی پرت کرده اید یا از جلو چشمتان دورشان کرده اید!!حیرت زده میشوید از اینکه تا چه حدی بر روی این محصول تسلط دارید و میتوانید بدون دغدغه لر..

نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)