ریمل ها

ریمل ها

Big & Bigger Lashes
نمایش سریع
سفارش (44)

Big & Bigger Lashes

470,000تومان

اگر به دنبال یک ریمل غلیظ و با کاور بالا هستید که مژه ها را بسیار بلند و پرپشت و مشکی کند و حالت دهد ریمل بیگ اند بیگر میلانی برای شما مناسب است.اپلیکاتور خاص و متفاوت این محصول به شما کمک میکند که مایع ریمل به صورت کاملا غلیظ بر روی مژه ها قرار گیرد و در صورتی که تمایل دارید مژه ها پس از ضخیم شدنکاملا مشخص و مجزا شوند با استفاده از نوک خورشید..

Dangerous Length Mascara
نمایش سریع
سفارش (12)

Dangerous Length Mascara

485,000تومان

این ریمل 3D کربن بلک یک ریمل فوق العاده است با امتیاز بالای میکاپ آرتیست های مشهور دنیا (4.8) این محصول حاوی موم های طبیعی است که سبب میشود مژه ها بلندتر شده و پرتر نشان داده شوند، لیفت و فرم دادن به مژه ها نیز از خصوصیات مثبت این ریمل است حتی برای کوتاه ترین و کم پشت ترین مژه ها این ریمل محصولی ایده آل است.با دوامی برای حداقل 1..

Highly Rated Mascara
نمایش سریع
سفارش (10)

Highly Rated Mascara

485,000تومان

این ریمل یک ریمل سبک همه کاره است، بلند کننده مژه، بالا بردن مژه ها، بدون ریزش و یا ریختن زیر چشم، تفکیک زیبای مژه و فرمولاسیون گیاهی که سبب محافظت از مژه ها می شود.برای حصول بهترین نتیجه دو مرتبه با فاصله چند دقیقه بر روی مژه ها از ریشه تا نوک مژه استفاده فرمایید.این محصول واترپروف نیست.جهت محافظت بیشتر از چشم های شما، در نسل جدید ریملها..

Lash Trifecta Mascara
نمایش سریع
سفارش (40)

Lash Trifecta Mascara

110,000تومان

مژه هایی بلند، مشکی و فر!اپلیکاتور با فرم هلالی این ریمل میتواند به خوبی مژه ها را تک تک و بلند و فر کند و فرم دهد.بدون ریزش زیر چشم و بدون جمع شدن مایع ریمل.بلند و مشکی با ریمل لَش ترفیکتای میلانیحامی حیواناتبدون پارابن..

Most Wanted Mascara
نمایش سریع
سفارش (10)

Most Wanted Mascara

485,000تومان

این ریمل خیس میلانی قابلیت بالا بردن و فرکنندگی مژه ها را دارد. قسمت های ریز براش مژه ها را ضخیم و مجزا میکند و فرم می دهد و قسمت های بلندتر اپلیکاتور فرم داده و فر می کند.این ریمل حاوی فیبرهای طبیعی و بسیار سبک است که بدون ریزش یا جمع شدن روی مژه سبب پر و زیباتر شدن مژه ها می گردد.این محصول واترپروف نیست.جهت محافظت بیشتر از چشم های ..

نمایش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)