محصولات تخصصی صورت

اسکراب جوان ساز صورت
-17%
نمایش سریع
سفارش (0)

اسکراب جوان ساز صورت

105,000تومان 126,000تومان

این اسکراب حاوی عصاره رز و گیاهان ارگانیک بوده و با لایه برداری ملایم قدرت پاک سازی عمیق پوست را دارد.با داشتن جوجوبای ارگانیک و عصاره رز سبب بازسازی و جوانسازی پوست شده در حالی که بافت کرمی برپایه مرطوب کننده محصول با آب رسانی سبب ایجاد حس نرمی و هیدراته شدن پوست می شود.توصیه مصرف: این اسکراب، سه بار در هفته قابل استفاده خواهد بود. ابتدا صورت را م..

ماسک رس حاوی ذغال فعال
-13%
نمایش سریع
سفارش (1)

ماسک رس حاوی ذغال فعال

150,000تومان 173,000تومان

ماسک رس احیا کننده حاوی ذغال فعال ضدعفونی کننده.این ماسک رس از نظر مواد تشکیل دهنده متفاوت از دیگر ماسک هاست، حاوی "KAOLIN" مینرال است که سبب خروج آلودگی ها و مواد مضر از پوست می شود. در حالی که ماسه سیاهبه طرز شگفت انگیزی پوست های مرده را برداشته ، سبب بازسازی و احیا ظاهر مرده پوست می گردد.نحوه استفاده: بعد از پاک کردن صورت از میکاپ و مواد آرایشی،..

مرطوب کننده حاوی ضدآفتاب SPF30
نمایش سریع
سفارش (0)

مرطوب کننده حاوی ضدآفتاب SPF30

180,000تومان

..

ژل پاک کننده صورت
ندارد
نمایش سریع
سفارش (0)

ژل پاک کننده صورت

120,000تومان

ژل شستشو و ضد عفونی کننده صورت TREEHUT حاوی عصاره گیاهان طبیعی و ارگانیک.حاوی رزواتر جهت بالانس PH پوست و متعادل کننده بافت پوست صورت است.این محصول مرطوب کننده دارد و سبب ایجاد حس تازگی در پوست می شود، به همین دلیل سبب خشکی پوست نشده وبا کنترل و حفظ PH به پوست درخشش و زیبایی طبیعی می بخشد.این محصولات OIL FREE،بدون پارابن، بدون فرمالدئید و سولفات و ..

کرم شب بازسازی کننده پوست
-7%
نمایش سریع
سفارش (2)

کرم شب بازسازی کننده پوست

176,500تومان 190,000تومان

کرم شب جوانساز کننده TREEHUT حاوی عصاره بابونه و گیاهان طبیعی است.این کرم با فرمولاسیون فاقد چربی و مواد ارگانیک تشکیل دهنده اش طی شب پوست را آبرسانی و احیا می کند.عصاره بابونه سبب بالا بردن الاستیسیته (کش سانی) و احیای بافت پوست در زمان خواب می شود.هر شب پس از پاک کردن میکاپ با ژل شستشوی TREEHUT صورت را خشک کرده و کرم شب را به صورت دورانی بر روی پ..

نمایش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)