درباره ما

آشنایی با برند میلانی

فروشگاه لوازم آرایشی میلانی
250

تنوع رنگ مداد لب

160

تنوع رنگ کرم پودر

49

مدل روغن صورت

18

مدل پرایمر و فیکساتور

مشتریان ما

لوازم آرایشی میلانی با نگه داشتن تنوع توانسته از فروشگاه های کوچک تا بزرگ وفاداری مشتریان را در سرتاسر دنیا به خود جلب کند.

محصولات میلانی پر است از رنگ و زندگی....رنگ های تاثیرگذار.....که خانمها را در هر سنی، با هر درآمدی و از هر نژادی جذب میکند..... راحتی استفاده ، قیمت مقرون به صرفه در کنار کیفیت بالا، تنظیم تنوع و نوآوری و رنگ های بدون انقضا در محصولات میلانی برای شما طراحی شده اند، شما که با زیبایی منحصر به فرد همیشه در حال به روز شدن و تکامل هستید. میلانی به این مسائل توجه میکند و همه چیز به خاطر شماست.....مشتریان خوب میلانی!

مجموعه mymilani معتقد است بانوان ایران زمین شایسته بهترین ها هستند و در این راستا ما می کوشیم تا با گردآوری بهترین و خوشنام ترین برندها در هر زمینه و ارائه خدمات متفاوت لذت خرید و دریافت پشتیبانی حقیقی را در ایران تجربه کنید. هر جای ایران که هستید میتوانید با عضویت و خرید از وبسایت به مجموعه ما پیوسته و از خدمات ما بهره مند شوید. همکاران ما همواره در تلاشند تا ارزش والای شما را یادآوری کرده و در قدردانی از این مهم کوشا باشند.

تنوع محصولات میلانی

محصولات برند میلانی

لب ها، چشم ها، صورت و ناخن ها.......رنگ و رنگ و رنگ و بازهم رنگ! رنگ تاثیرگذار!

ما گرایش های رنگی مختلف را بدون حد و مرزی ایجاد میکنیم. تمامی محصولات لوازم آرایشی میلانی ترکیبی است از فرمولاسیون با کیفیت و بسته بندی مجلل برای استفاده آسان و راحت. میلانی همچنان به توسعه محصولاتی با کیفیت بالا که به طرز شگفت انگیزی مقرون به صرفه هستند ادامه میدهد.....

حساب کاربری